Osiedle na Słonecznikowej

– UWAGA POZOSTAŁ OSTATNI DOM

 

Osiedle na Pogodnej Etap IV to kameralny zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Słonecznikowej w Oleśnicy. Budynki zaprojektowane ze szczególną starannością, funkcjonalne, wykonane materiałami wysokiej jakości. Projekt zrealizowany przez zespół oleśnickich architektów o wybitnym doświadczeniu w zakresie budynków jednorodzinnych. Wszystkie segmenty zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności układów pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu dużych okien uzyskano przestronne, słoneczne i jasne wnętrza. Poniżej zamieszczony jest schemat, dzięki któremu będą mogli Państwo wybrać właściwy dla siebie lokal.

Budynek w zabudowie szeregowej składa się z 6 mieszkań o powierzchni 95,61m2 każde. Wszystkie segmenty mają dostęp do ogrodu o powierzchni od 50m2. Uwaga: Chodnik techniczny umożliwi komunikację pomiędzy tylną częścią środkowych segmentów a drogą publiczną Planowany termin zakończenia prac to IV kwartał 2020 r. Mieszkania będą przygotowane do natychmiastowego wydania klientom i przeniesienia własności. Wszystkie mieszkania mają w standardzie ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni dolnej kondygnacji, natomiast górna kondygnacja posiada ogrzewanie za pomocą grzejników. W każdej chwili można obejrzeć postęp robót na budowie po telefonicznym umówieniu. Zapraszamy Serdecznie!

Budynki zaprojektowane ze szczególną starannością, funkcjonalne, wykonane materiałami wysokiej jakości. Realizacja projektu przez doświadczone ekipy budowlane. Przygotowanie pełnej koncepcji architektonicznej przez zespół wykwalifikowanych i nagradzanych projektantów. Stały nadzór prowadzonych prac przez wyspecjalizowanych koordynatorów z odpowiednimi uprawnieniami budowlanymi.

Uwaga! Każdy lokal posiada poddasze  17,5 m2 do adaptacji wg własnego uznania.