Zysk w standardzie

okno VEKA-82

OKNA VEKA SOFTLINE 82 mm W PAKIECIE TRZYSZYBOWYM w obustronnym kolorze WINCHESTER

VEKA Softline oferuje wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła jednocześnie nie zaburzając ładu przestrzennego pomieszczenia nadmiernym gabarytem. Zgrabny profil i wyjątkowo cienki zgrzew Contourline, w połączeniu z designerskimi dodatkami, pracują jednocześnie na kondycję energetyczną i piękny, nowoczesny wygląd Twoich pomieszczeń.

Więcej

Okno Veka

Energooszczędność:

Profile Softline 82 AD należą do najnowocześniejszych profili, posiadają wysoką efektywność energetyczną. Mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym.

Klasa A:

W profilu Softline 82 AD ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 są zaliczone do klasy A.

Liczba komór:

W ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6. W obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję.

Szklenie:

W naszych oknach VEKA Softline 82 AD zastosowano trójszybowy pakiet. Pakiet szybowy osadza się w profilu na dużej głębokość, czyli 25 mm, dzięki czemu okno ma lepsze właściwości cieplne i jest mniej narażone na wykraplanie się pary wodnej.

Uszczelki:

W profilach Softline 82 AD fabrycznie montuje się dwie uszczelki wysokiej jakości – wewnętrzną i zewnętrzną. Uszczelki mogą być w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym, co pozwala dopasować je do kolorystyki profili.

Wzornictwo:

Neutralne wzornictwo pozwala dopasować profile Softline 82 AD do każdego typu architektury. Nadają się one do gięcia, więc można je zastosować np. do okien łukowych.Profile są do wyboru w kilkudziesięciu wariantach. Białe, kolorowe (również matowe), wzory drewnopodobne, imitujące metal. Okleinowane jedno- lub dwustronnie. VEKA oferuje też profile Softline 82 AD w wersji z szarym nośnikiem obustronnie foliowanym. Dzięki temu okno jest jednolite, elegancko wykończone. Na profile można nakładać aluminiowe osłony, lakierowane proszkowo na dowolny kolor.

STROP ŻUŻLOBETONOWY TYPU TERIVA II

Stropy TERIVA należą do grupy stropów gęstożebrowych, które są obecnie chętnie wybierane przez architektów i budowniczych. Nasze stropy wykonane są z elementów z żużlobetonu. Posiada bardzo dobre właściwości izolacyjne. Bardzo dobra izolacja termiczna pozwala z kolei na osiągnięcie o wiele lepszej efektywności energetycznej, co oczywiście przynosi ogromne korzyści podczas użytkowania budynku.

Styropian

OCIEPLENIE SYTROPIANEM GR. 18 CM

Styropian posiada znakomite właściwości izolacyjne. Wynikają one z niskiego współczynnika przewodzenia ciepła. Styropian nie jest rozpuszczalny w wodzie, nie ulega pęcznieniu i nie wchłania wody. Jest także odporny na działanie wodnych roztworów soli, kwasów i zasad. Stosowany głównie w budownictwie energooszczędnym o niskim zużyciu energii cieplnej. Chodzi o ochronę środowiska, w którym żyjemy oraz przede wszystkim oczywiście o oszczędności finansowe.

mieszkanie

PRZESTRZEŃ DO MIESZKANIA

Wysoki parter 2,80m
Brak skosów na piętrze
Poddasze do własnej aranżacji

kocioł

NOWEJ GENERACJI KOCIOŁ DWUFUNKCYJNY

VICTRIX TERA 28 1  – nowy model kotła kondensacyjnego o wysokiej efektywności energetycznej. Kotły z tej serii to połączenie wydajności i oszczędności zamknięte w prostej i eleganckiej formie.

Więcej

rysunek poglądowy

ZALETY:

  • nowy wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej w postaci jednorurowej wężownicy
  • dostosowany do wymagań dyrektywy ErP
  • sterowanie cyfrowe, zapłon elektroniczny
  • płynna elektroniczna modulacja c.o. i c.w.u., autodiagnostyka kotła
  • energooszczędna pompa obiegowa sterowana elektronicznie
  • naczynie przeponowe c.o., grupa bezpieczeństwa c.o. sonda na powrocie z instalacji

 Opcjonalnie:

  • możliwość współpracy z automatyką pogodową (CARV2)
  • możliwość współpracy z zestawami strefowymi DIM
  • możliwość współpracy z aplikacją mobilną DOMINUS

Kotły kondensacyjne z serii Victrix Tera fabrycznie są przygotowane do współpracy ze sterownikiem cyfrowym CAR V2.

rolety

ROLETY ELEKTRYCZNE WE WSZYSTKICH OKNACH

Rolety INTERMO zewnętrzne Portos sterowane elektrycznie.

Możliwość sterowania zdalnego.

Rolety w kolorze WINCHESTER.

kolor winchester
Zagospodarowanie terenu w zgodzie z natura

ZAGOSPODAROWANIE TERENU W ZGODZIE Z NATURĄ

Ogrodzenie. Stalowe oraz częściowo drewniane panele ogrodowe, od frontu ogrodzenie w linii budynku.

Więcej

Prywatny ogródek.

Chodniki. Kostka betonowa.

Podjazdy ekokratka.

Miejsce postojowe.

Taras. Taras ogrodowy z płyt betonowych.

Zieleń. Teren wyrównany.

Boks gospodarczy. We frontowej części działki miejsce na boks gospodarczy na kontenery na odpady, przystosowany do sortowania śmieci.

media

SEGMENTY ODDAJEMY Z INSTALACJAMI POD WSZYSTKIE MEDIA

Instalacja elektryczna. Siłowa pod instalację kuchenki elektrycznej, osprzęt elektryczny bez lamp oświetleniowych.

Więcej

Ogrzewanie. Dwufunkcyjny kocioł gazowy c.o. i c.w.u., dodatkowo przygotowana instalacja pod montaż kominka. Na parterze ogrzewanie podłogowe, na piętrze grzejniki płytowe i łazienkowe.

Instalacja wodna Rozprowadzona w warstwie podposadzkowej, zaślepione podejścia pod przybory

Kanalizacja sanitarna Rozprowadzona od przyborów do pionów k.s. Odprowadzenie ścieków do kanalizacji

Instalacja gazowa. Doprowadzona do kotła dwufunkcyjnego.

Wentylacja. Grawitacyjna.